Тісторозкатка GoodFood NM40APD використовують для розкатки тіста для піци. Призначена для професійного використання в піцеріях, кафе, ресторанах або на виробництві.
Виготовлена із нержавіючої сталі. Довжина ролика 400 мм. Товщина розкатки тіста від 0,7 до 5,4 мм. Підходить для ваги заготовок від 50 до 500 грам. Розкачуване тісто для піци діаметром від 100 до 300 мм. Дві пари валків із харчового полікарбонату.
Купити Тісторозкатка GoodFood NM40APD в Рівне, Луцьк, Вінниця, Житомир, Київ, Донецьк, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Полтава, Луганськ, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Івано-Франківськ, Херсон, Миргород, Чернівці, Ужгород, Берегове, Чернігів, Кропивницький. Гарантія на придбані електричні тісторозкаточні машини один рік.
| Общие | |
| Мощность Р, кВт | 0,45 |
| Напряжение U, В | 220 |
| Вес, кг | 42 |
| Длина, мм | 550 |
| Ширина, мм | 540 |
| Высота, мм | 650 |
Тестораскатка Restoitalia SPR 40
52990 грн
Тестораскатка GGF S 42
52629 грн
Тестораскатка для пиццы Itpizza DSA500RP
54948 грн

